Do Naszej szkoły przyjmujemy uczniów na podstawie rozmowy z dyrektorem szkoły!

Drogi uczniu, Szanowni rodzice!

Wypełnij podanie (wybierz klasę), przynieś do szkoły lub wyślij na e-mail: sochaczewska_szkola_umiejetnosci@op.pl

Terminarz

1. Wniosek o przyjęcie do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr im. Jerzego Krupy 1 w Sochaczewie składać można od 20 maja do 24 czerwca 2024r.
    2. Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do liceum o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty należy złożyć od 24 czerwca do 10 lipca 2024r.
    3. Termin próby sprawnościowej w Oddziale Przygotowania Wojskowego odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia – o dokładnym terminie kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
    4. Podanie w terminie próby sprawności fizycznej listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik.
    5. Informacja o kandydatach przyjętych i kandydatach nieprzyjętych w sekretariacie – 17 lipca 2024r. W przypadku kandydatów zakwalifikowanych, składa się potwierdzenie woli przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego do 22 lipca 2024r.
    6. Uzupełniająca tura naboru wniosków o przyjęcie rozpoczyna się 24 lipca 2024 do 31 lipca 2024r.
    1. Ogłoszenie wyników naboru uzupełniającego do 5 sierpnia 2024r.
    2. Po ogłoszeniu wyników, do 12 sierpnia 2024r dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu.