Nasza szkoła na Święcie 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej

11 października nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w Święcie 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele św. Wawrzyńca Diakona
i Męczennika, w której wziął udział nasz poczet sztandarowy. Następnie złożyliśmy kwiaty pod tablicą na Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, oddając hołd bohaterom. Po uroczystościach uczniowie wszystkich klas, wraz z opiekunami, wzięli udział w dniu otwartym koszar, gdzie mieliśmy okazję poznać bliżej codzienność żołnierzy oraz ich wyposażenie. Wspólnie uczestniczyliśmy także w uroczystym apelu. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu była to dla nas niepowtarzalna okazja, by doświadczyć atmosfery tego ważnego święta.

Nasza szkoła na Święcie 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej