#SzkołaPamięta

Początek listopada większości z nas przynosi chwilę zadumy, skłania do głębokiej refleksji o naszych najbliższych, którzy już odeszli z tego świata. Społeczność naszej szkoły po raz kolejny włączyła się w akcję organizowaną przez Ministra Edukacji i Nauki #SzkołaPamięta. 29 października odbył się apel poświęcony obchodom święta Wszystkich Świętych oraz Zaduszek.  Apelowano do młodzieży aby odwiedzając groby najbliższych, nie zapomnieli o grobach osób samotnych, opuszczonych. Aby okazać szacunek w postaci zapalonego znicza, modlitwy bowiem w tym szczególnym dniu pamięć o każdym powinna być wieczna. Za udział w akcji szkoła otrzymała podziękowania i pamiątkowy dyplom Mnistra Edukacji i Nauki.

#SzkołaPamięta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content