Wigilie klasowe

17 grudnia odbyły się wigilie klasowe. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Nie zabrakło na stołach tradycyjnych świątecznych potraw takich jak pierogi czy czerwony barszcz. Dźwięk kolęd wprowadziły nas w podniosły nastrój. Również tego dnia miało miejsce rozwiązanie konkursu na najpiękniej udekorowaną klasę. Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i twórczością. Po długich naradach jury postanowiło przyznać:

1 miejsce – klasa II B

2 miejsce – klasa III S

3 miejsce – klasa II A

Słodkie nagrody zostaną wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej.

I miejsce klasa II B

Zwycięska dekoracja klasy II B

II miejsce klasa III S
Klasa III S
III miejsce klasa II A
Wyróżnienie dla klasy I

Wigilie klasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content