Niech żyje bal! Studniówka 2022r.

28 stycznia 2022r. o godz. 19:00 w domu bankietowym “Cztery pory roku” zgromadzili się uczniowie klasy III, towarzyszące im osoby, rodzice oraz nauczyciele na balu studniówkowym.

“Spotykamy się na balu wieńczącym czas, który spędziliście na edukacyjnych zmaganiach w naszej szkole […] za 100 dni zasiądziecie do pisania jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu” – tymi słowami powitała przyszłych maturzystów pani dyrektor Henryka Mirosława Adamczyk. Studniówkę rozpoczęto od podziękowań i wręczenia kwiatów dyrekcji szkoły, wychowawczyni klasy p. Albiny Milczarek, a także nauczycielom i pracownikom szkoły. W imieniu rodziców podziękowania w kierunku nauczycieli skierował p. Jacek Ulicki.

Po części oficjalnej przyszedł czas na odtańczenie poloneza. Pierwszą parę stworzyła wychowawczyni p. Albina Milczarek. Do tego tradycyjnego tańca młodzież przygotowała p. Edyta Zagajewska.

Następnie nastąpił czas beztroskiej i niezapomnianej magii zabawy ponieważ studniówka to bal szczególny, miłe wspomnienie młodości. Pamiątkowe zdjęcia wykonane w fotobudce na pewno na długo pozwolą uczniom pamiętać o tej wyjątkowej nocy. Wspomnienia z tegorocznej studniówki można podziwiać również w zakładce Galeria do której serdecznie zapraszamy.

Niech żyje bal! Studniówka 2022r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content