Relacja z Dni Otwartych

W dniach 5-6 kwietnia mieliśmy wielką przyjemność prezentować katalog edukacyjny na rok szkolny 2022/2023 przybyłym ósmoklasistą oraz gościom. Ogromne zaangażowanie dyrekcji, nauczycieli p. Marzeny Wylot, p. Bartłomieja Jaworskiego, pracowników szkoły, przedstawicieli patronackiej jednostki wojskowej 3. Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej, Straży Pożarnej w Sochaczewie w organizację „Dni Otwartych” sprawiły, że przyszli kandydaci wychodzili usatysfakcjonowani. Oprócz podstawowych informacji na temat naszej placówki goście mogli podziwiać umiejętności naszych uczniów w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej 👩‍🔬🩺 lub emocjonujących rozgrywkach E-sportowych🎮 Mogli odwiedzić stanowiska poświęcone najważniejszym aspektom każdego z kierunków kształcenia. Na gości czekał sprzęt wojskowy oraz na parkingu szkoły wyposażony wóz strażacki 🚒. Zaproszona młodzież miała okazję zwiedzić szkołę i na żywo poczuć jej niepowtarzalną atmosferę. Porozmawiać z licealistami, którzy ochoczo opowiadali o nauce w naszej szkole i zachęcali do wstąpienia w jej mury. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko składania i rozkładania broni przez nasze uczennice, które w terminie 6-8 czerwca będą reprezentować nasze liceum w zawodach sportowo – obronnych 🔫. Wybór naszej szkoły to mnogość atrakcji, wykwalifikowana kadra nauczycielska, oraz bogactwo możliwości rozciągających się przed naszymi uczniami po zakończeniu liceum. Frekwencja dopisała! Mamy nadzieje, że do zobaczenia wkrótce!😀

Zapraszamy do zakładki “Galeria” tam fotorelacja z wydarzenia.

Relacja z Dni Otwartych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content