Relacja z ćwiczeń na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce

Ćwiczenia na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce dobiegły końca. Wracamy z nich z pucharem Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej 🏆. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna w składzie🥇:

1. Nel Krzemińska – Turek – kl. I

2. Kinga Bąbel – kl. II A

3. Mateusz Kluczyk – kl. I

4. Bartłomiej Kurzeja – kl. II A

5. Ksawery Pętlak – kl. II A

6. Jakub Wojciechowski – kl. II A

Uczniowie musieli zmierzyć się z wymagającym torem przeszkód i zrobili to w widowiskowy sposób.

Przez cały pobyt kadetów nie opuszczał dobry humor. Był czas na relaks, ognisko i wspólną zabawę. Bezpieczny przebieg wyjazdu zagwarantowali opiekunowie: p. Marzena Wylot, p. Damian Miszczak i p. Piotr Romanowski.

Wszystkie zdjęcia z wyjazdu znajdują się w galerii 🙂

Relacja z ćwiczeń na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce
Przewiń na górę
Skip to content