Oficjalnie Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie – relacja z uroczystości

09 grudnia 2022 r. o godz. 10 rozpoczęła się uroczystość nadania szkole imienia dr. Jerzego Krupy oraz wręczenia sztandaru. Tego dnia świętowaliśmy także 15 lecie powstania szkoły, które przypadało w 2021 r., a z powodu pandemii zostało przeniesione na bieżący rok. Uroczystość poprowadziła p. Ewa Winkler oraz p. Piotr Romanowski. Pani Dyrektor Henryka Mirosława Adamczyk uroczyście przywitała zaproszonych gości. Szczególnie serdecznie żonę patrona oraz synów z rodzinami. Następnie p. Hanna Patora przybliżyła postać patrona szkoły oraz przedstawiła historię naszej placówki. Sztandar został poświęcony przez księdza proboszcza Jacka Skrobisza. Panie Dyrektor przekazała sztandar uczniom. Poczet Sztandarowy z dumą przyjął sztandar. Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Po czym zaprezentował wszystkim zebranym w uroczystej defiladzie. Nastąpił czas gratulacji i wystąpień zaproszonych gości. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Hanny Patory oraz P. Dariusza Kosińskiego. Po zakończeniu części oficjalnej goście skierowali się do zwiedzania naszego liceum oraz na poczęstunek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej pięknej uroczystości. Dzięki nim jesteśmy teraz Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym dla Młodzieży Nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie.

Zapraszamy do zakładki “Galeria”

Oficjalnie Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie – relacja z uroczystości
Przewiń na górę
Skip to content