O cyberprzemocy, odpowiedzialności karnej nieletnich – spotkanie młodzieży z Policją

29 marca 2023r. odbyło się spotkanie z przedstawicielką Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Celem prelekcji było przeprowadzenie rozmowy na  temat cyberprzemocy, przemocy fizycznej, emocjonalnej  i psychicznej oraz jej konsekwencjami. Pogadanka dotyczyła również zagrożeń, jakie niosą ze sobą dopalacze, narkotyki i inne środki uzależniające. Uczniowie także dowiedzieli się o obszarach dotyczących grup niepełnoletnich, jakie są najczęstsze wykroczenia czynione przez młodzież i oraz jakie są konsekwencje danych wykroczeń. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie klasy. Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i przeprowadzenie ciekawej lekcji  z uczniami.

O cyberprzemocy, odpowiedzialności karnej nieletnich – spotkanie młodzieży z Policją

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content