Wycieczka do Zakopanego

W dniach 23-25 października 2023r.odbyła się wycieczka szkolna do Zakopanego. W dzień przejazdu nasi uczniowie odwiedzili najsłynniejszy deptak w Polsce – Krupówki to one przyciągają największą ilość turystów i naszych licealistów. Pierwszego dnia zdobyli również Gubałówkę i podziwiali piękne widoki polskich Tatr. Drugi dzień również był pełen wrażeń, nasza młodzież miała okazję przejść jedną z najbardziej popularnych tras turystycznych, która prowadzi nad Morskie Oko, a na zakończenie dna odwiedzili termy “Gorący Potok”. Dzień trzeci to dzień powrotu, nasi uczniowie przygotowywali się do odjazdu, ale nie zabrakło czasu ma zakupowe szaleństwo.

Wycieczka do Zakopanego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content