Wieczór marzeń – relacja z niezapomnianego Balu Studniówkowego 2024!

W piątek 12 stycznia, nasi maturzyści przeżywali niezapomniany wieczór podczas Studniówki 2024 w sali
„u Bolka”. W elegancki strojach i w rytmie poloneza, uczniowie celebrowali nadchodzący koniec szkolnej przygody. To wyjątkowe wydarzenie, będące kulminacją lat nauki, wyróżniło się nie tylko pięknem tańca, ale też atmosferą głębokiej radości. Wysokie emocje i uśmiechy towarzyszyły uczestnikom przez całą noc, podkreślając rangę tego wyjątkowego wydarzenia. Przemowy Pani Dyrektor, wychowawców i przedstawiciela rodziców dopełniły atmosferę, podkreślając ważność wartości kształtowanych w murach naszej szkoły. Nieco ponad 100 dni dzielą maturzystów od egzaminów, a ta chwila staje się impulsem do wytężonej nauki i skupienia. Był to nie tylko dzień radość, lecz również chwila refleksji nad zdobytym doświadczeniem, które stanowi solidne fundamenty do stawiania kolejnych edukacyjnych i życiowych kroków.

Wieczór marzeń – relacja z niezapomnianego Balu Studniówkowego 2024!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content