Sukcesy naszych sportowców. Złoto, srebro i brąz na zawodach lekkoatletycznych

07.06.2024r. odbyły się zawody lekkoatletyczne na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, w których nasza szkoła wzięła udział. Nasi uczniowie pokazali prawdziwego ducha sportowej rywalizacji i osiągnęli wspaniałe wynik, wracając z medalami. Złoty medal w biegu na 100 metrów zdobył Stanisław Leszczyński z klasy 1 A. Srebrny medal w pchnięciu kulą wywalczył Jakub Dąbrowski z klasy II A. Brązowy medal zdobyła nasza sztafeta w składzie: Stanisław Leszczyński I A. Jakub Cierlicki II A, Jakub Dąbrowski II A, Paweł Rześny II A. Również w skoku w dal nasz uczeń Jakub Cierlicki sięgnął po brąz. Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom osiągnieć oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Sukcesy naszych sportowców. Złoto, srebro i brąz na zawodach lekkoatletycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content