Rywalizacja na wodzie. Zawody “Zakręcony kajak”

12 czerwca odbyły się pierwsze w historii zawody kajakowe “Zakręcony kajak”, które współorganizowaliśmy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Pomysłodawcą tego wyjątkowego wydarzenia był nasz nauczyciel p. Piotr Surma. W zawodach wzięło udział 11 drużyn. Zmagania w wodzie przyniosły uczestnikom mnóstwo radości i emocji, a ich umiejętności wiosłowania oraz współpraca były naprawdę imponujące. Na zakończenie wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i medalami. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział oraz MOSiR za współpracę przy organizacji tego fantastycznego wydarzenia.

Rywalizacja na wodzie. Zawody “Zakręcony kajak”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content