Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – czas na WAKACJE!

21 czerwca 2024r o godz. 8:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Cała społeczność szkolna zgromadziła się, aby podsumować minione miesiące nauki i wspólnie świętować osiągnięcia uczniów. Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystość, gratulując wszystkim uczniom i wysiłków i sukcesów, wręczyła nagrody książkowe za wyniki w nauce, a wychowawcy dyplomy za wysoką frekwencję. Medale przyznawano za osiągnięcia sportowe oraz symboliczne pióra za osiągniecia w szkolnym konkursie ortograficznym “Złote pióro”. Nie zapomniano również o rodzicach, którzy zostali uhonorowani podziękowaniami za ich nieocenioną pomoc i wsparcie w procesie edukacyjnym swoich dzieci. Uroczystość poprowadzili uczniowie klasy II C. Na zakończenie nasze szkolne cheerleaderki uświetniły uroczystość swoim wspaniałym tańcem wprowadzając wszystkich w wakacyjny nastrój. Po zakończeniu chętni uczniowie wzięli udział w spływie kajakowym, a potem biesiadowali przy ognisku. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – czas na WAKACJE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content