26 czerwca uroczyście zakończyliśmy zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2025/2026. Podczas uroczystości nagrodziliśmy uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen, wyróżnili się wysoką frekwencją oraz aktywnie uczestniczyli w życiu naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy naszym uczniom za wspólnie spędzone 10 miesięcy nauki, zaangażowanie i wytrwałość. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do nauczycieli za ich codzienną pracę, wsparcie i pasję w przekazywaniu wiedzy. Przed nami czas zasłużonego odpoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych, radosnych i pełnych pięknych wspomnień wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!



















Zakończenie zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2025/2026
