8 października – święto 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej

8 października swoje uroczyste święto obchodziła 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej. Data jest ważna również dla naszej placówki. Uczniowie klas OPW oraz przedstawiciele szkoły wzięli udział w uroczystej mszy w kościele św Wawrzyńca. Po złożeniu kwiatów pod tablica upamiętniającą nastąpił przemarsz do amfiteatru. W tej części obchodów przemówienie wygłosił dowódca 3 Brygady gen. bryg. Kazimierz Dyński, a także odbył się koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Dziękujemy, że byliśmy częścią tego wydarzenia. Są Państwo wzorem do naśladowania oraz bezcenną skarbnicą wiedzy dla naszych uczniów. Bowiem, dzięki działaniom 3 Brygady młodzież może doświadczyć jak ogromnym wyzwaniem jest służba i wierność Ojczyźnie.

8 października – święto 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content