Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej

“Coś się kończy coś zaczyna” to najtrafniejsze słowa, które opisują uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IIIG, które odbyło się 29.04.2022r. W przemówieniu Pani Dyrektor pojawiły się ciepłe słowa skierowane do maturzystów, życzenia powodzenia i sukcesów na egzaminach maturalnych. Wręczono dyplomy oraz nagrody książkowe osobą, które zdobyły najwyższe wyniki w nauce, wyróżniali się wysoką frekwencją lub wykazywali duże zaangażowanie w życie klasy oraz szkoły. Abiturientom świadectwa wręczyła wychowawczyni

p. Albina Milczarek.

“Uparcie i skrycie, och życie kocham Cię kocham Cię nad życie. Choć barwy ściemniasz, choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz

Tak się mało odwzajemniasz!

Kocham Cię życie – poznawać pragnę Cię w zachwycie…”

Tymi słowami skierowanymi do wychowanków lekcję o życiu rozpoczęła pani profesor. Podkreślając, iż jest to teraz prawdziwa dorosłość pełna odpowiedzialności za siebie i swoje wybory. Zamykając ostatnią wspólną lekcję p. Milczarek życzyła absolwentom aby ich podróż zwana życiem była ciekawa, pełna zaskakujących zdarzeń, wyjątkowych ludzi a przede wszystkim, żeby była satysfakcjonująca! Był to czas pożegnań, łez, ostatnich wspólnych zdjęć. Gratulujemy Wam pomyślnego zakończenia edukacji w naszym liceum.

Ruszajcie dalej wybraną przez Was drogą!

Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content