Targi edukacyjne w Szymanowie

5 maja nasze liceum uczestniczyło w Targach Edukacyjnych w Szymanowie. Zaprezentowaliśmy pełną ofertę naszej szkoły. Przypominamy, że kształcimy w 3 kierunkach czyli: oddział przygotowania wojskowego, opieka medyczna, informatyka z elementami E – sportu. Nasze stoisko było jednym z najbardziej obleganych podczas targów. Była to doskonała okazja dla ósmoklasistów by u źródła dowiedzieć się jak wygląda nauka w naszej szkole, jakie uprawnienia i certyfikaty można zdobyć po klasie OPW. Przekonali się, że nauka w takiej klasie to nie zwykłe lekcje w szkolnej ławce, ale również rozwój fizyczny zdobywany na poligonach, siłowni, ściance wspinaczkowej, strzelnicy.

Ósmoklasisto wybierając nasze liceum:

* masz okazję uczyć się w nowoczesnej szkole,

* w edukacji pomoże Ci wykwalifikowana kadra,

* wspaniała atmosfera zapewni Ci trwałe przyjaźnie.

Targi edukacyjne w Szymanowie
Przewiń na górę
Skip to content