Ćwiczenia klas OPW na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce

Nasze wyjazdy na Centralny Poligon Sił Powietrznych w Ustce stają się tradycją 🙂. W tym roku również w terminie od 06 do 10 czerwca w nadmorskich okolicznościach🌅 uczniowie oddziałów przygotowania wojskowego realizują zajęcia praktyczne w ramach programu szkolenia. Dzisiaj młodzież została zapoznana z instruktażem działalności Centralnego Poligonu Sił Powietrznych oraz z warunkami bezpieczeństwa na terenie poligonu. Kolejnym punktem w harmonogramie była prezentacja pracy bojowej zestawów artyleryjsko rakietowych GROM/PIORUN 💣. Przed nami kolejne równie ekscytujące dni szkolenia, nasi “żołnierze” już nie mogą się doczekać. Relacji na gorąco z poligonu można wysłuchać przez cały nasz pobyt w Radio Sochaczew🎧. Po zajęciach na poligonie uczniowie relaksują się w pięknej morskiej scenerii oraz wdychają nasycone jodem powietrze.☀️🌊

Ćwiczenia klas OPW na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce
Przewiń na górę
Skip to content