Zostań Żołnierzem RP – prelekcja w klasach OPW i maturalnej

22 września 2022r. odbyła się w naszej szkole prelekcja w ramach projektu “Zostań Żołnierzem RP – KANDYDAT” którą przedstawił major Robert Wojciechowski z Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Płocku. Uczniowie klasy maturalnej oraz kadeci Oddziałów Przygotowania Wojskowego podczas spotkania zostali zapoznani z procedurą naboru ochotników do pełnienia służby wojskowej oraz dalszą ścieżką kształcenia po szkole ponadpodstawowej. Młodzież została poinformowana, iż Wojsko Polskie daje każdemu szansę na stabilną pracę, samorealizację, możliwość rozwoju zawodowego oraz pełnienia honorowej służby Ojczyźnie.

Dziękujemy majorowi Wojciechowskiemu za ciekawy wykład 🙂

Zostań Żołnierzem RP – prelekcja w klasach OPW i maturalnej
Przewiń na górę
Skip to content