Święto 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej

W piątek 7 października 2022r. odbyły się uroczyste obchody 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej. Podczas  Święta Brygady nie mogło zabraknąć naszych uczniów Oddziałów Przygotowania Wojskowego, którzy aktywnie uczestniczyli w tym podniosłym wydarzeniu. Oficjalną część obchodów rozpoczęła ceremonia mszy świętej w kościele pw. Św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika. Po mszy świętej został wygłoszony uroczysty apel, zostały wręczone wyróżnienia w tym również na ręce naszych Pań Dyrektor. Kolejnym punktem obchodów była widowiskowa defilada wojskowa. Po części oficjalnej zgromadzeni przenieśli się do Amfiteatru w Sochaczewie by uczestniczyć w części artystycznej oraz pikniku wojskowym.

Święto 3. Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej
Przewiń na górę
Skip to content