Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV

Przed nami 3 dzień matur. Dzisiaj uczniowie zmierzą się z matematyką na poziomie podstawowym. My wspomnieniami wracamy do 29 kwietnia br. W naszej szkole odbyły się uroczystości związane z zakończeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w klasie IV. Po przemówieniu Pani Dyrektor oraz wychowawczyni p. Alicji Dąbrowskiej-Wlazło, przyszedł czas na wręczenie nagród książkowych, rzeczowych, dyplomów oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. Nie zabrakło wzruszających podziękowań abiturientów skierowanych w stronę grona pedagogicznego. Swoich starszych kolegów ciepło pożegnała cała społeczność szkolna. Nie jednej osobie na sali zakręciła się łezka w oku w trakcie przemówień.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy IV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content