Obchody Dnia Kadeta

24 maja br. na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 odbyła się druga część obchodów Dnia Kadeta. Pogoda dopisała bezchmurne niebo i piękne słońce wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Po uroczystym otwarciu przez panią dyrektor Henrykę Mirosławę Adamczyk i pana Piotra Romanowskiego rozpoczęliśmy sportowe zmagania. Kadeci startowali w 5 konkurencjach:

– biegu: chłopcy na dystansie 800 m, dziewczęta 600 m 🏃‍♀️🏃‍♂️

– rzucie granatem

– składaniu i rozkładaniu broni na czas🔫

– biciu rekordu w ilości pompek💪

– międzyklasowym przeciąganiu liny 🪢

Duch rywalizacji towarzyszył nam do samego końca. Uczniowie kibicowali sobie nawzajem, respektując zasady fair – play.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali uhonorowani medalami 🥇🥈🥉, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Po zliczeniu wszystkich punktów puchar 🏆 przechodni Dyrektora Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie otrzymała klasa II A.

Wszyscy chętnie regenerowali siły zajadając się pyszną, ciepłą grochówką 🥣 w postawionej specjalnie na tę okazję wojskowej kuchni polowej.

Obchody Dnia Kadeta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content