Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole po raz ostatni zabrzmiał dzwonek oznajmujący zakończenie roku szkolnego 2022/2023. W uroczystości wziął udział gość z WCR Płock major Robert Wojciechowski. Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe dla uczniów z najwyższą średnią, dyplomy i wyróżnienia. Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży oraz dbałość o edukację. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji oraz wielu chwil wytchnienia od ławy szkolnej. Czekamy na Was w nowym roku szkolnym już za dwa miesiące!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content