Emocjonujący turniej wiedzy z regulaminów wojskowych: relacja z wewnątrzszkolnego konkursu

27 lutego miała miejsce emocjonalna rywalizacja – wewnątrzszkolny konkurs klas Oddziału Przygotowania Wojskowego z wiedzy z regulaminów wojskowych. Atmosfera w sali była napięta, a uczestnicy zmagali się z pytaniami, sprawdzającymi ich wiedzę z codziennej rutyny oraz zachowania żołnierzy różnych sytuacjach i wystąpieniach. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody w postaci niezbędnych narzędzi i wyposażenia dla przyszłych żołnierzy. Wszyscy uczestnicy zasługują na uznanie za zaangażowanie i wysiłek w przygotowaniu się do konkursu. Odpowiedzialnym za organizację był p. Piotr Romanowski, któremu serdecznie dziękujemy za wkład i realizację tego wydarzenia.

Emocjonujący turniej wiedzy z regulaminów wojskowych: relacja z wewnątrzszkolnego konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content