“Żołnierze Wyklęci: Bieg w Imię Pamięci i Wolności”

Wczoraj (03.03.2024r.) mieliśmy niezwykłą okazję być częścią wyjątkowego wydarzenia – biegu tropem wilczym “Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”! 🏃‍♂️🏃‍♀️ Nasi uczniowie wzięli udział w tym symbolicznym biegu, który nie tylko promuje aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, ale także oddaje hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego. To dla nas nie tylko sportowe wyzwanie, ale także wyraz szacunku i pamięci dla bohaterów naszej historii. Trasa liczyła 6 km, a nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, pokazując determinację i zaangażowanie. Dziękujemy im za to! 🙌 Dziękujemy również opiekunom, p. Piotrowi Romanowskiemu i p. Piotrowi Surmie, za ich wsparcie i zaangażowanie podczas tego wydarzenia!

“Żołnierze Wyklęci: Bieg w Imię Pamięci i Wolności”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content