Razem na fali przygody. Wyjazd do parku wodnego Suntago

Z przyjemnością informujemy, że dnia 06.03.2024 r. uczniowie naszego liceum mieli okazję wziąć udział w wyjeździe do parku wodnego Suntago, organizowanym we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko dostarczyło uczestnikom niezapomnianych wrażeń, ale również umożliwiło integrację międzyuczniowską i wspólną zabawę. Podczas pobytu w parku wodnym nasi uczniowie mieli okazję skorzystać z bogatej oferty atrakcji, obejmującej m.in zjeżdżalnie, baseny. Dzięki temu spędzili aktywnie czas, rozwijając swoje umiejętności pływackie, budując relacje z kolegami i koleżankami oraz wspólnie się bawiąc. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Cieszymy się, że mogliśmy razem stworzyć tak wyjątkowe wspomnienia!

Razem na fali przygody. Wyjazd do parku wodnego Suntago