Z wizytą u przedszkolaków. Podsumowanie lekcji pokazowej uczniów klasy ratownictwa medycznego

18.03.2024r. nasi uczniowie z klasy ratownictwa medycznego mieli przyjemność odwiedzić “Niepubliczne Przedszkole Świat Malucha” gdzie przeprowadzili lekcję pokazową z pierwszej pomocy. Podczas tych specjalnych zajęć nasi uczniowie zaprezentowali najmłodszym podstawowe techniki udzielania pomocy oraz zasady bezpieczeństwa w prosty i przystępny sposób. W trakcie lekcji przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w praktycznych ćwiczeniach i zadaniach, które pomogły im zrozumieć jak zachować się w przypadku nagłych sytuacji. Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych uczniów oraz wdzięczni przedszkolu za serdeczne przyjęcie i współpracę. Dziękujemy!

Z wizytą u przedszkolaków. Podsumowanie lekcji pokazowej uczniów klasy ratownictwa medycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content