Uczymy ratować życie. Uczniowie klasy Ratownictwa Medycznego w przedszkolu Świat Malucha

Dnia 11.04.2024r. uczniowie klasy Ratownictwa Medycznego odwiedzili ponownie Niepubliczne Przedszkole Świat Malucha, by kontynuować naszą misję edukacyjną na temat bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Tym razem skupili się na kluczowych zagadnieniach z zakresu ratownictwa medycznego, które mogą być istotne nawet dla najmłodszych. Podczas naszej wizyty przybliżyli maluchom tematykę resuscytacji krążeniowo-oddechowej, pozycji bocznej bezpiecznej, sytuacjach takich jak urazy, krwawienia, złamania czy poparzenia. Omówili także, jak reagować w przypadku ataków epilepsji oraz co zrobić, gdy ktoś z naszego otoczenia zasłabnie lub straci przytomność. Dziękujemy przedszkolakom za aktywny udział i za możliwość dzielenia się z nimi naszą wiedzą.

Uczymy ratować życie. Uczniowie klasy Ratownictwa Medycznego w przedszkolu Świat Malucha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content