Podsumowanie I Sochaczewskiego Turnieju Klas Mundurowych. Sukces naszych uczniów i współorganizacja niezapomnianego wydarzenia.

W dniu 17 kwietnia 2024 roku odbył się I Sochaczewski Turniej Klas Mundurowych, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, gdzie 7 drużyn z różnych szkół stanęło do rywalizacji. Nasze liceum, oraz 38 Sochaczewski Dywizjon Zabezpieczenia Obrony Powietrznej, pełnili rolę współorganizatorów tego wydarzenia. Drużyny miały okazję rywalizować w różnych konkurencjach, od budowy stanowisk ogniowych po pokonywanie terenu czołganiem. 🎯🏃‍♂️🛡️ Chociaż nie sięgnęliśmy po pierwsze miejsce, jedna z naszych drużyn pokazała się z bardzo dobrej strony, zajmując zaszczytne trzecie miejsce. Puchar przechodni Dyrektora Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie trafił do Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej 😊 Całe wydarzenie obfitowało w nagrody i wyróżnienia. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy zostali uhonorowani medalami, certyfikatami i pakietami startowymi. Trzy najlepsze grupy zdobyły także wyróżnienia od WCR Płock. 🏆 To było nie tylko wydarzenie sportowe, ale także doskonała okazja do integracji i prezentacji swoich umiejętności. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Oto klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej – grupa 2
  2. Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie – grupa 2
  3. Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie – grupa 2
  4. Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej – grupa 1
  5. Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie – grupa 3
  6. Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie – grupa 3
  7. Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie – grupa 1
Podsumowanie I Sochaczewskiego Turnieju Klas Mundurowych. Sukces naszych uczniów i współorganizacja niezapomnianego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content