Wizyta załogi karetki wojskowej- warsztaty z pomocy na polu walki.

22.04.2024r. odbyły się niezwykłe zajęcia w naszej szkole, podczas których mieliśmy zaszczyt gościć załogę karetki wojskowej. Wspólnie z uczniami Oddziału Przygotowania Wojskowego oraz Ratownictwa Medycznego, mieliśmy okazję uczestniczyć w praktycznych warsztatach z udzielania pomocy na współczesnym polu walki. Podczas tych zajęć, nasi uczniowie zdobywali nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności niezbędne do szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Dzięki zaangażowaniu załogi karetki wojskowej, nasza młodzież mogła lepiej zrozumieć i opanować techniki ratownictwa medycznego w warunkach bojowych. Jesteśmy wdzięczni załodze karetki wojskowej za ich cenny wkład.

Wizyta załogi karetki wojskowej- warsztaty z pomocy na polu walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content