Zakończenie roku szkolnego – pożegnanie Absolwentów 2024

26.04.2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli nam zaproszeni goście, żona patrona naszej szkoły Pani Helena Krupa, syn Dariusz Krupa, mjr. Robert Wojciechowski z WCR Płock, dowódca 38 Sochaczewskiego Dywizjonu Zabezpieczenia Obrony Powietrznej ppłk. Andrzej Kujawa oraz st. kpr. Sebastian Żegnałek. Podczas uroczystości ni zabrakło wzruszających przemówień Pani Dyrektor oraz wychowawcy. Nastąpiło także uroczyste wręczenie świadectw ukończenia liceum oraz nagród książkowych dla osób z najwyższą średnią. Dodatkowo zostały wręczone dyplomy za osiągniecia w konkursach, aktywny udział w życiu szkoły, reprezentowaniu w zawodach oraz podziękowania dla rodziców za ich wsparcie i zaangażowanie. Odbyło się także wręczenie zaświadczeń o ukończeniu szkolenia w klasie Oddziału Przygotowania Wojskowego z rąk dowódcy. Całość uroczystości uświetnił występ naszych cheerleaderek oraz projekcje filmików ze wspomnieniami. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu oraz życzymy wszystkim absolwentom pomyślności i sukcesów w dalszej drodze życia! Życzymy także zdania egzaminu dojrzałości z wynikami, które otworzą przed Wami nowe możliwości i spełniają Wasze marzenia.

Zakończenie roku szkolnego – pożegnanie Absolwentów 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content