Spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Wzajemna nauka i integracja

29.04.2024r. ponownie odwiedziliśmy Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Mieszkańcy wraz z personelem zorganizowali dla nas ognisko integracyjne, które było nie tylko świetną okazją do spędzania czasu razem, ale także nauki. W ramach naszej wizyty, nasi uczniowie z klasy 1C Ratownictwa Medycznego przeprowadzili praktyczne szkolenie z pierwszej pomocy. Mieszkańcy mieli okazję zapoznać się z technikami resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz korzystania z automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED). Dziękujemy za gościnność oraz możliwość dzielenia się wiedzą i umiejętnościami naszych uczniów.

Spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Wzajemna nauka i integracja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content