Zasady przyjmowania cudzoziemców w sytuacji obecnej wojny na Ukrainie

UWAGA, UWAGA

Zapraszamy ukraińską młodzież w wieku od 14 lat do kontynuacji nauki w naszym liceum. Podstawą przyjęcia jest rozmowa z Dyrektorem. Jeśli posiadasz ze sobą świadectwa zabierz je. W przypadku ich braku wystarczy oświadczenie rodzica o sumie lat nauki za granicą. Zapewniamy pełne wsparcie nauki uczniów przybyłych z Ukrainy oraz indywidualny dobór form wsparcia. Zachęcamy do odwiedzenia nas ul. Stadionowa 4 (parter) i omówienia kwestii przyjęcia dziecka. Wszelkich informacji udzielimy również

☎️ 728-493-789

Запрошуємо українську молодь у віці від 14 років навчатися у нашому ліцеї. Підстава прийняття – співбесіда із Директором. Якщо ти маєш свідоцтво – візьми з собою, а якщо ні – вистачить лише підтвердження одного з батьків про кількість закінчених років навчання за кордоном. Ми надаємо повну підтримку з навчанням учням, що приїхали з України, чи індивідуальний підбір форми підтримки. Запрошуємо Вас відвідати нас за адресою: вулиця Стадіонова 4, поверх 1 (ul. Stadionowa 4) та обговорити усі питання щодо прийняття Вашої дитини. Також надаємо усю інформацію за номером телефону:

☎️ 728-493-789

Zasady przyjmowania cudzoziemców w sytuacji obecnej wojny na Ukrainie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę
Skip to content